i wyspecjalizowaną kadrę

Posiadamy wieloletnie doświadczenie

rozwiązania techniczne

Stosujemy innowacyjne, autorskie

Wdrażamy najnowocześniejsze technologie

gwarancyjny i pogwarancyjny

Zapewniamy pełny serwis

do indywidualnych wymogów Klienta

Dopasowujemy rozwiązania

z europejskich liderów

Jesteśmy jednym

Slider

Historia

Na rynku maszyn górniczych istniejemy od 1998 roku. W tym czasie wykonaliśmy kilkadziesiąt wdrozeń i modernizacji. Zapewniamy sprawną dostawę i montaż urządzeń u zamawiającego, starając się zminimalizować możliwość wystąpienia przestojów w produkcji lub wydobyciu.

Certyfikaty

W roku 2012 firma MWM Elektro Sp. z o.o. wdrożyła i certyfikowała Zintegrowany System Zarządzania Jakością i BHP zgodnie z normą ISO 9001:2008 oraz OHSAS 18001:2007. W ramach systemu dążymy do ciągłego doskonalenia jakości naszych wyrobów i usług oraz podnoszenia bezpieczeństwa i higieny pracy. Wszystkie nasze działania są zorientowane na zadowolenie Klienta oraz zapewnienie bezpieczeństwa i bezawaryjnej pracy zrealizowanych przez nas obiektów, urządzeń i instalacji.

ISO 9001
OHSAS 18001

Nagrody i wyróżnienia

Firma MWM Elektro Sp. z o.o. w ciągu swojej kilkunastoletniej pracy otrzymała wiele nagród i wyróżnień. Są one dowodem posiadania przez nas specjalistycznej wiedzy oraz profesjonalnie wykonanych inwestycji, co przekłada się na zaufanie naszych Klientów i współpracowników.

Diamentowy partner KOMAG
Gepard Biznesu
Gazele Biznesu