Historia

Na rynku maszyn górniczych istniejemy od 1999 roku. W tym czasie wykonaliśmy kilkadziesiąt wdrożeń i modernizacji. Zapewniamy sprawną dostawę i montaż urządzeń u zamawiającego, starając się zminimalizować możliwość wystąpienia przestojów w produkcji lub wydobyciu.

Centrum Badawczo-Rozwojowe

Pod koniec roku 2018 przy współudziale środków pozyskanych z Unii Europejskiej w ramach Działania 2.1 Wsparcie inwestycji w infrastrukturę B+R przedsiębiorstw powstało Centrum Badawczo-Rozwojowe. Budynek stanowi również nowe miejsce naszej działalności. CBR przyczynia się do zwiększenia potencjału innowacyjnego naszej Spółki tworząc rozwiązania dostosowane do wymagań współczesnego rynku.

Certyfikaty

W roku 2012 firma MWM Elektro Sp. z o.o. wdrożyła i certyfikowała Zintegrowany System Zarządzania Jakością i BHP zgodnie z normą ISO 9001:2015 oraz ISO 45001:2018. W ramach systemu dążymy do ciągłego doskonalenia jakości naszych wyrobów i usług oraz podnoszenia bezpieczeństwa i higieny pracy. Wszystkie nasze działania są zorientowane na zadowolenie Klienta oraz zapewnienie bezpieczeństwa i bezawaryjnej pracy zrealizowanych przez nas obiektów, urządzeń i instalacji.

Nagrody i wyróżnienia

Firma MWM Elektro Sp. z o.o. w ciągu swojej kilkunastoletniej pracy otrzymała wiele nagród i wyróżnień. Są one dowodem posiadania przez nas specjalistycznej wiedzy oraz profesjonalnie wykonanych inwestycji, co przekłada się na zaufanie naszych Klientów i współpracowników.

Górniczy sukces roku 2019

Nagroda Górniczy Sukces Roku 2019 w kategorii „Innowacyjność” za opracowanie i wdrożenie innowacyjnej, mobilnej platformy kontenerowej do napędu wyciągów szybowych. Konkurs organizowany jest rokrocznie przez Górniczą izbę Przemysłowo-Handlową m.in. w celu uhonorowania przedsięwzięć na rzecz innowacyjności oraz rozwoju polskiego górnictwa podziemnego. Kapitułę tworzą eksperci z branży górniczej.

Diamenty Forbes 2019

Spółka MWM Elektro znalazła się wśród laureatów prestiżowego wyróżnienia Diamentów Forbes 2019 plasując się na II miejscu listy regionalnej i X miejscu listy ogólnopolskiej. Ranking Forbesa opracowywany jest przez wywiadownię Bisnode Polska i obejmuje zestawienie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce, które mogą pochwalić się także pozytywnym ratingiem wiarygodności i ryzyka współpracy.

Diamentowy partner KOMAG

Wyróżnienie przyznane za wieloletnią współpracę w zakresie wdrażania nowych rozwiązań maszyn wyciągowych przez Instytut Techniki Górniczej KOMAG.

Gepard Biznesu

Nagroda przyznawa dla najdynamiczniej rozwijających się firm oraz banków spółdzielczych według wzrostu ich wartości rynkowej. MWM Elektro Sp. z o.o. została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu (Institute of European Business) nie tylko w XI edycji Konkursu Gepard Biznesu 2016, ale również w IX edycji Konkursu Efektywna Firma 2016 oraz IV edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2016.

Gazele Biznesu

Dziennik „Puls Biznesu” potwierdził przynależność firmy MWM Elektro Sp. z o.o. do elitarnego klubu Gazel Biznesu – grona najdynamiczniej rozwijających się firm.

Integrator platformy ASIX (IPA)

Spółka posiada status autoryzowanego Integratora Platformy Asix (IPA). Kadra specjalistów spółki jest zdolna przeprowadzić pełny proces projektowania, uruchomienia i serwisowania systemów na bazie Asix.