Slider

Specjalista ds. projektowania elektrycznego

miejsce pracy: Trzebinia

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie przydzielonych prac projektowo-konstrukcyjnych w dziale projektowania elektrycznego m.in.:
    • sporządzanie, współuczestniczenie przy opracowywaniu dokumentacji technicznej tj. projektów koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych (technicznych), powykonawczych,
    • sporządzanie dokumentacji techniczno-ruchowej urządzeń,
    • sporządzanie kosztorysów i przedmiarów robót,
  • sporządzania planów, rysunków i schematów z wykorzystaniem dedykowanego oprogramowania komputerowego,
  • opracowania opisów, obliczeń technicznych w zakresie wymaganym dla danego zamierzenia projektowego,
  • weryfikacja opracowań, rozwiązań technicznych, wykonywanych przez innych projektantów z Działu oraz projektantów zewnętrznych,
  • wykonywanie prac na obiektach, związanych z budową, nadzorem i uruchamianiem realizowanych rozwiązań technicznych zamieszczonych w opracowanych dokumentacjach technicznych.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie w obsłudze narzędzi do projektowania typu CAD (preferowane SEE Electrical Expert),
  • umiejętność korzystania z dokumentacji elektrycznej urządzeń,
  • doświadczenie w realizacji projektów związanych z doborem urządzeń systemów sterowania cyfrowego (PLC) i przekaźnikowego oraz urządzeń elektroenergetycznych,
  • gotowości do krajowych i zagranicznych wyjazdów delegacyjnych,
  • chęć ciągłego poszerzania swojej wiedzy,
  • uprawnienia budowlane projektanta branży elektrycznej będą dodatkowym atutem,
  • znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę z nowoczesnymi technologiami oraz możliwość nieustannego rozwoju,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość pracy w nowoczesnym biurze projektowym,
  • możliwość szkoleń i ciągłego doskonalenia swoich umiejętności,
  • elastyczny czas pracy (po okresie próbnym, możliwość rozpoczęcia pracy w godzinach 7.00 - 9.00),
  • możliwość pracy hybrydowej (po okresie próbnym, do 2 dni w tygodniu),
  • przyjazne grono współpracowników,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • opiekę medyczną,
  • kartę Multisport,
  • imprezy integracyjne.