Slider

Historia

Na rynku maszyn górniczych istniejemy od 1998 roku. W tym czasie wykonaliśmy kilkadziesiąt wdrożeń i modernizacji. Zapewniamy sprawną dostawę i montaż urządzeń u zamawiającego, starając się zminimalizować możliwość wystąpienia przestojów w produkcji lub wydobyciu.

Centrum Badawczo-Rozwojowe

Pod koniec roku 2018 przy współudziale środków pozyskanych z Unii Europejskiej w ramach Działania 2.1 Wsparcie inwestycji w infrastrukturę B+R przedsiębiorstw powstało Centrum Badawczo-Rozwojowe. Budynek stanowi również nowe miejsce naszej działalności. CBR przyczynia się do zwiększenia potencjału innowacyjnego naszej Spółki tworząc rozwiązania dostosowane do wymagań współczesnego rynku.

Certyfikaty

W roku 2012 firma MWM Elektro Sp. z o.o. wdrożyła i certyfikowała Zintegrowany System Zarządzania Jakością i BHP zgodnie z normą ISO 9001:2015 oraz ISO 45001:2018. W ramach systemu dążymy do ciągłego doskonalenia jakości naszych wyrobów i usług oraz podnoszenia bezpieczeństwa i higieny pracy. Wszystkie nasze działania są zorientowane na zadowolenie Klienta oraz zapewnienie bezpieczeństwa i bezawaryjnej pracy zrealizowanych przez nas obiektów, urządzeń i instalacji.

ISO 9001
ISO 45001

Nagrody i wyróżnienia

Firma MWM Elektro Sp. z o.o. w ciągu swojej kilkunastoletniej pracy otrzymała wiele nagród i wyróżnień. Są one dowodem posiadania przez nas specjalistycznej wiedzy oraz profesjonalnie wykonanych inwestycji, co przekłada się na zaufanie naszych Klientów i współpracowników.

Górniczy sukces roku 2019
Diament Forbes 2019
Diamentowy partner KOMAG
Gepard Biznesu
Gazele Biznesu