Slider

Specjalista ds. serwisu elektrycznego

miejsce pracy: Trzebinia

Opis stanowiska:

  • serwisowanie urządzeń zgodnych z profilem działalności spółki,
  • usuwanie awarii i przeprowadzanie przeglądów okresowych urządzeń elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych,
  • w okresie późniejszym, utrzymywanie całodobowej gotowości serwisowej,
  • praca w powyższym zakresie również w trybie delegacyjnym (krótkotrwałe wyjazdy).

Wymagania:

  • minimum średnie wykształcenie techniczne,
  • jako dodatkowy atut przy naborze kandydatów, traktujemy kilkuletnie doświadczenie zawodowe, szczególnie w służbach utrzymania ruchu elektrycznego,
  • podstawowa znajomość sterowników mikroprocesorowych PLC dowolnego producenta, w zakresie podstaw programowania i obsługi,
  • praktyczna umiejętność korzystania z dokumentacji elektrycznej urządzeń,
  • zrozumie zasady działania układów sterowania i automatyki przemysłowej,
  • podstawowa znajomość układów napędu elektrycznego,
  • podstawowa znajomość układów przekształtnikowych, (prostowniki, falowniki),
  • podstawowa znajomość zagadnień komputerowych i informatycznych,
  • posiadanie prawa jazdy,
  • pełna dyspozycyjność (utrzymywanie dyżurów domowych, po okresie wstępnym),
  • zamieszkiwanie w województwie dolnośląskim, (stałe miejsce pracy w Trzebini),
  • dobry stan zdrowia, pozwalający uzyskać zgodę lekarza na pracę, w tym w podziemiu kopalni.

Oferujemy:

  • stałą umowę o pracę,
  • dobre wynagrodzenie,
  • pracę ciekawą i odpowiedzialną,
  • szkolenia, naukę języka angielskiego,
  • ubezpieczenie grupowe finansowane przez pracodawcę,
  • kartę Multisport.